Bormioli Rocco 1.200 ml staklena boca 'Officina 1825', grlo: zatvarač s kopčom

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Težina | 667 g |
| Visina | 300 , 310 mm |
| Zapremina | 1200 ml |
| Za štampanje | Br |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Prijava
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Težina | 667 g |
| Visina | 300 , 310 mm |
| Zapremina | 1200 ml |
| Za štampanje | Br |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Prijava

Officina 1825 – Tradicija i dizajn u savršenoj harmoniji
Serija „Officina 1825“ predstavlja italijansku umjetnost izrade i vrhunsku obradu. Proizvedena od visokokvalitetnog stakla kompanije Bormioli Rocco, impresionira svojim karakterističnim prugastim reljefom i elegantnim utiskivanjem „Officina 1825“. Ova stilska boca sa zatvaračem na kopču spaja klasičnu estetiku sa modernom funkcionalnošću. Dostupna u zapreminama od 750 do 1200 ml, nudi dovoljno prostora za različite vrste pića. Posebno praktično: zatvarač na kopču može se koristiti i kao ručka, što olakšava rukovanje i daje boci jedinstven karakter.
Bilo da je riječ o vodi, mlijeku, soku ili mnogim drugim tečnostima – boca „Officina 1825“ je svestrana za upotrebu. Zatvarač na kopču osigurava hermetičko zatvaranje i omogućava jednostavno ponovno zatvaranje, čime se svježina i arome optimalno čuvaju.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.
























