Čaše i flaše 100 ml medicinska bočica, staklo, smeđa matirana, grlo: DIN 18
Broj artikla : 100039340
100 ml medicinska bočica, staklo, smeđa matirana, grlo: DIN 18
Uspješno dodano na vašu listu želja
Vaša konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
1,38 €
44
1,29 €
6%
48
1,21 €
12%
Ništa odabrano
Cijena po komadu: 1,38 € 1,38 €
Vaše uštede*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Otkrijte 100 ml medicinsku bocu od smeđeg matiranog stakla. Stilski i praktično, idealno za sigurno čuvanje. Savršeno za svakodnevnu upotrebu kapi i medicinskih proizvoda. Čvrsto i elegantno – neizostavan pratilac.
| Materijal | Smeđe staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 47 mm |
| Težina | 103 g |
| Visina | 95 mm |
| Zapremina | 100 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 110 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Boja | Smeđi matirani |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
Otkrijte 100 ml medicinsku bocu od smeđeg matiranog stakla. Stilski i praktično, idealno za sigurno čuvanje. Savršeno za svakodnevnu upotrebu kapi i medicinskih proizvoda. Čvrsto i elegantno – neizostavan pratilac.
| Materijal | Smeđe staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 47 mm |
| Težina | 103 g |
| Visina | 95 mm |
| Zapremina | 100 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 110 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Boja | Smeđi matirani |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.






















