Čaše i flaše 200 ml staklena boca 'Classica', grlo: zatvarač s kopčom

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 67 mm |
| Težina | 250 , 264 g |
| Visina | 160 mm |
| Zapremina | 200 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 220 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 67 mm |
| Težina | 250 , 264 g |
| Visina | 160 mm |
| Zapremina | 200 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 220 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava

Classica – tradicionalna boca s ručkom s bezvremenim šarmom
Serija „Classica“ spaja tradicionalni dizajn s visokom funkcionalnošću i savršen je izbor za elegantna pakovanja. Proizvedena u Njemačkoj, ova karakteristična boca s ručkom oduševljava svojom vrhunskom izradom i robusnim kvalitetom stakla. Sa zapreminom od 40 do 500 ml, idealna je za punjenje likera, žestokih pića, sokova i sirupa. Njen klasični dizajn daje svakoj kreaciji nostalgičnu notu i čini je atraktivnim izborom kako za privatnu upotrebu, tako i za delikatese.
Serija „Classica“ opremljena je grlom s kopčom koja omogućava sigurno i hermetičko zatvaranje. Čuva svježinu sadržaja i pouzdano štiti arome. Odgovarajuće kopče dostupne su u našem asortimanu.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.

























