Čaše i flaše 388 ml staklena tegla za med, otvor: Twist Off (TO 82)

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 83,5 mm |
| Težina | 210 g |
| Visina | 92,5 mm |
| Zapremina | 388 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 388 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Boja | Providno |
Prijava
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 83,5 mm |
| Težina | 210 g |
| Visina | 92,5 mm |
| Zapremina | 388 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 388 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Boja | Providno |
Prijava

388 ml Tegla za med – prozirna, elegantna i dugotrajna
Serija proizvoda "Rundglas" iz Flaschenlanda obuhvata visokokvalitetne tegle za med zapremine 388 ml sa praktičnim Twist Off (TO 82) grlom, posebno dizajniranim za sigurnu i higijensku pohranu hrane. Glavna karakteristika ove serije je kombinacija čvrstog staklenog materijala i svestrane upotrebljivosti. Rundglas posude odlikuju se otpornosti na hladnoću, toplotu i mikrotalasno zračenje, što ih čini idealnim kako za čuvanje u frižideru, tako i za zagrijavanje u mikrotalasnoj pećnici. Također su pogodne za pranje u mašini za sudove, što garantuje jednostavno čišćenje. Sa zapreminom od 388 ml, nude dovoljno prostora za med, džem, pesto, kobasice ili ukiseljene proizvode.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.





