Čaše i flaše 50 ml staklena bočica 'Proba', grlo: PP 18

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 39,5 mm |
| Težina | 90 g |
| Visina | 118 mm |
| Zapremina | 50 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 55 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 39,5 mm |
| Težina | 90 g |
| Visina | 118 mm |
| Zapremina | 50 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 55 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava

Proba
Serija Proba kombinuje elegantan dizajn s funkcionalnom svestranošću i nudi profinjeno rješenje za male količine proizvoda. Uska, visoka boca od prozirnog stakla odlikuje se lagano zakrivljenim, vitkim grlom koje joj daje elegantan i rafiniran izgled. Sa grlom dostupnim u PP 18 ili PP 22 – za koje su dostupni odgovarajući zatvarači u našem asortimanu – Proba osigurava sigurno i stilski usklađeno zatvaranje. Ova univerzalna minijaturna boca idealna je za vrhunske likere, kvalitetne žestoke napitke, aromatična ulja ili fini sirće, te je savršena za sajmove uživanja, degustacije ili uzorke za stolom. Proba predstavlja visokokvalitetnu izradu, bezvremensku eleganciju i izvrsnu prezentaciju malih, finih dragocjenosti.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.




















































