Estal 700 ml staklena boca 'Clarior', otvor: čep

| Materijal | Flint Wild Glass |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 91,3 mm |
| Težina | 800 g |
| Visina | 250 mm |
| Zapremina | 700 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 725 ml |
| Za štampanje | Br |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Boja | Zelena |
| Proizvođač | Estal Packaging, 23 Polígono Industrial Bujonis, 17220 Girona, Spanien, [email protected] |
Prijava
| Materijal | Flint Wild Glass |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 91,3 mm |
| Težina | 800 g |
| Visina | 250 mm |
| Zapremina | 700 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 725 ml |
| Za štampanje | Br |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Boja | Zelena |
| Proizvođač | Estal Packaging, 23 Polígono Industrial Bujonis, 17220 Girona, Spanien, [email protected] |
Prijava

Estal Wild Glass®
Estal je pionir u oblasti održivih staklenih ambalaža i nudi 100 % reciklirajuća rješenja koja odražavaju suštinu svakog brenda. Inovativni pristup kompanije pokazuje veliko poštovanje prema prirodi i pomjera granice dizajna i kvaliteta.
Wild Glass® od Estala je revolucionarno, održivo pakovanje napravljeno od 100 % recikliranog stakla (PCR - Post Consumer Recycled). Prikazuje nesavršenosti i nudi jedinstvene prirodne boje poput Wild Flint i Wild Dark uz minimalni otpad. Idealno za žestoka pića, vina i gurmanske proizvode, Wild Glass® spaja ručno rađenu autentičnost sa modernom preciznošću i ispunjava zahtjeve za ekološki prihvatljivim dizajnom.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.


















