CARRY Bottles CARRY rukav, tekstil, magnolija
Broj artikla : 100033690
CARRY rukav, tekstil, magnolija
Uspješno dodano na vašu listu želja
Vaša konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
24,81 €
20
24,03 €
3%
50
23,34 €
5%
100
22,72 €
8%
250
22,19 €
10%
500
21,56 €
13%
1.000
21,03 €
15%
2.500
20,50 €
17%
Ništa odabrano
Sa CARRY navlakom od magnolije za staklene boce za piće od 700 ml imate nešto genijalno i izvanredno sa sobom na mnogo načina. Zaštitni poklopac je skrojen za staklenu bocu za piće od 700ml, može se koristiti i obostrano I ima ručku od prirodnog pamuka, sa kojom možete lako prenijeti svoju bocu bilo kada i bilo gdje. Ali to nije bilo to! Sa ovom zaštitnom navlakom činite nešto za okoliš, jer filc je takozvani upcycling filc napravljen od recikliranih PET boca. Dakle, šta bi moglo pogriješiti s ovom zaštitnom navlakom? Ništa! Također dostupno u različitim bojama!
| Materijal | Flis |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 80 mm |
| Težina | 55 g |
| Visina | 210 mm |
| Zapremina | 700 ml |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| Boja | Ljubičasta |
| Proizvođač | Carry Products GmbH, Mastenweg 1, 37619 Hehlen, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
Sa CARRY navlakom od magnolije za staklene boce za piće od 700 ml imate nešto genijalno i izvanredno sa sobom na mnogo načina. Zaštitni poklopac je skrojen za staklenu bocu za piće od 700ml, može se koristiti i obostrano I ima ručku od prirodnog pamuka, sa kojom možete lako prenijeti svoju bocu bilo kada i bilo gdje. Ali to nije bilo to! Sa ovom zaštitnom navlakom činite nešto za okoliš, jer filc je takozvani upcycling filc napravljen od recikliranih PET boca. Dakle, šta bi moglo pogriješiti s ovom zaštitnom navlakom? Ništa! Također dostupno u različitim bojama!
| Materijal | Flis |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 80 mm |
| Težina | 55 g |
| Visina | 210 mm |
| Zapremina | 700 ml |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| Boja | Ljubičasta |
| Proizvođač | Carry Products GmbH, Mastenweg 1, 37619 Hehlen, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.












