Westmark Nalijevač Inox sa baršunastim okovratnikom, nehrđajući čelik, srebrni
Broj artikla : 100018520
Nalijevač Inox sa baršunastim okovratnikom, nehrđajući čelik, srebrni
Uspješno dodano na vašu listu želja
Vaša konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
4,94 €
10
4,78 €
3%
20
4,64 €
6%
50
4,54 €
8%
100
3,71 €
24%
200
3,58 €
27%
Ništa odabrano
Cijena po komadu: 4,94 € 4,94 €
Vaše uštede*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Samtkragenausgießer 'Fine Flow' od nerđajućeg čelika i crnog polikorke za posebno precizno doziranje tečnosti.
Pogodno za otvore boca od 17,0 do 20,0 mm.
| Materijal | Nehrđajući čelik |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 29 mm |
| Težina | 10 g |
| Visina | 102 mm |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| Boja | Srebrna |
| Proizvođač | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
Samtkragenausgießer 'Fine Flow' od nerđajućeg čelika i crnog polikorke za posebno precizno doziranje tečnosti.
Pogodno za otvore boca od 17,0 do 20,0 mm.
| Materijal | Nehrđajući čelik |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 29 mm |
| Težina | 10 g |
| Visina | 102 mm |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| Boja | Srebrna |
| Proizvođač | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.













