WECK WECK-prsten za konzerviranje RR100 #, crveni, otvor: okrugli rub
Broj artikla : 100034170
WECK-prsten za konzerviranje RR100 #, crveni, otvor: okrugli rub
Uspješno dodano na vašu listu želja
Vaša konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
0,14 €
50
0,13 €
7%
250
0,12 €
14%
1.000
0,11 €
21%
2.500
0,10 €
28%
Ništa odabrano
Cijena po komadu: 0,14 € 0,14 €
Vaše uštede*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
WECK prsten za konzerviranje dostupan je za zatvaranje svih kuvanih namirnica. Pogodno za sve WECK naočale sa prečnikom usta 100 mm (RR100).
| Materijal | Guma |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 108,3 mm |
| Težina | 6 g |
| Visina | 1,4 mm |
| Za štampanje | Br |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Boja | Crvena |
| Proizvođač | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
WECK prsten za konzerviranje dostupan je za zatvaranje svih kuvanih namirnica. Pogodno za sve WECK naočale sa prečnikom usta 100 mm (RR100).
| Materijal | Guma |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 108,3 mm |
| Težina | 6 g |
| Visina | 1,4 mm |
| Za štampanje | Br |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Boja | Crvena |
| Proizvođač | Weck glass and packaging GmbH, Alter Heerweg 2, 53123 Bonn, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.











