Avery Zweckform Zweckform etikete 'Zeleni okvir', papir, zelena
Broj artikla : 100031170
Zweckform etikete 'Zeleni okvir', papir, zelena
Uspješno dodano na vašu listu želja
Vaša konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
2,46 €
10
2,38 €
3%
20
2,30 €
6%
50
2,25 €
8%
100
1,84 €
25%
200
1,79 €
27%
Ništa odabrano
Naljepnice za domaćinstvo koje se mogu pisati 'Lovely Green' iz Zweckform dizajn serije 'Home'. Ove individualno upotrebljive etikete za domaćinstvo idealne su za ukrašavanje svih vrsta rukotvorina, kao i domaćih džemova, konzervi, konzervi i pića. Jedinica pakovanja: 2 lista
| Materijal | Papir |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Ovalno |
| Težina | 8 g |
| Visina | 1,5 mm |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| Širina | 80 mm |
| Boja | Zelena |
| Proizvođač | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
Naljepnice za domaćinstvo koje se mogu pisati 'Lovely Green' iz Zweckform dizajn serije 'Home'. Ove individualno upotrebljive etikete za domaćinstvo idealne su za ukrašavanje svih vrsta rukotvorina, kao i domaćih džemova, konzervi, konzervi i pića. Jedinica pakovanja: 2 lista
| Materijal | Papir |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Ovalno |
| Težina | 8 g |
| Visina | 1,5 mm |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| Širina | 80 mm |
| Boja | Zelena |
| Proizvođač | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.









