Avery Zweckform Zweckform naljepnice 'Srce sa šljokicama', srce, papir, crveno
Broj artikla : 100019280
Zweckform naljepnice 'Srce sa šljokicama', srce, papir, crveno
Uspješno dodano na vašu listu želja
Vaša konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
2,30 €
10
2,24 €
2%
20
2,17 €
5%
50
2,11 €
8%
100
1,74 €
24%
200
1,67 €
27%
Ništa odabrano
Oznaka 'Lovely Hearts, Glimmer' iz Zweckform-Design serije 'Creative' Z-Design lijepi se na boce, staklo, papir i mnoge druge materijale. Pogodno za izradu i dekoraciju. Jedinica pakovanja: 2 lista
| Materijal | Papir |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Etikete za poklone |
| Težina | 8 g |
| Visina | 1,5 mm |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| Širina | 80 mm |
| Boja | Crvena |
| Proizvođač | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
Oznaka 'Lovely Hearts, Glimmer' iz Zweckform-Design serije 'Creative' Z-Design lijepi se na boce, staklo, papir i mnoge druge materijale. Pogodno za izradu i dekoraciju. Jedinica pakovanja: 2 lista
| Materijal | Papir |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Etikete za poklone |
| Težina | 8 g |
| Visina | 1,5 mm |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| Širina | 80 mm |
| Boja | Crvena |
| Proizvođač | Avery Zweckform GmbH, Miesbacher Str. 5,83626 Oberlaindern, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.








