Čaše i flaše 1.000 ml boca širokog grla Lorenzo, otvor: Twist-Off (TO 48)

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 87,6 mm |
| Težina | 360 , 370 g |
| Visina | 255 mm |
| Zapremina | 1000 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 1050 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
1 Recenzija
4. фебруар 2025. 11:53
Robuste Flaschen für Säfte und Sirupe!
Ich benutze diese großen Weithalsflaschen für meine selbstgemachten Säfte und Sirupe. Die Flaschen sind stabil, das Glas ist dick und hochwertig. Die Lieferung erfolgte pünktlich und sicher verpackt. Besonders positiv ist mir der freundliche Kundenservice aufgefallen, der bei einer Rückfrage sofort geholfen hat.
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 87,6 mm |
| Težina | 360 , 370 g |
| Visina | 255 mm |
| Zapremina | 1000 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 1050 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
1 Recenzija
4. фебруар 2025. 11:53
Robuste Flaschen für Säfte und Sirupe!
Ich benutze diese großen Weithalsflaschen für meine selbstgemachten Säfte und Sirupe. Die Flaschen sind stabil, das Glas ist dick und hochwertig. Die Lieferung erfolgte pünktlich und sicher verpackt. Besonders positiv ist mir der freundliche Kundenservice aufgefallen, der bei einer Rückfrage sofort geholfen hat.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.























