Čaše i flaše 1.000 ml PET boca 'Everytime', plastika, grlo: 28/410

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Materijal | PET |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 80 mm |
| Težina | 39 g |
| Visina | 265 mm |
| Zapremina | 1000 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 1074 ml |
| Za štampanje | Br |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Boja | Providno |
| Veličina usta | 28/41 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
| Materijal | PET |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 80 mm |
| Težina | 39 g |
| Visina | 265 mm |
| Zapremina | 1000 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 1074 ml |
| Za štampanje | Br |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Boja | Providno |
| Veličina usta | 28/41 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava

1.000 ml PET boca „Everytime“ – estetski oblikovana, funkcionalna i višestruko upotrebljiva
Serija proizvoda „PET GPI 410“ iz Flaschenlanda obuhvata visokokvalitetne, okrugle plastične posude od PET-a, posebno dizajnirane za raznovrsne aplikacije punjenja i pakovanja. Glavna karakteristika ove serije je robusna, a ipak lagana PET boca „Everytime“ od 1.000 ml sa standardiziranim grlom 28/410, koja garantuje sigurnu i praktičnu upotrebu. Boce iz ove porodice proizvoda izrađene su od prozirnog PET plastike, koja se ističe visokom otpornosti na lomljenje i hemijsku otpornost. Sa zapreminom od 1.000 ml, pružaju dovoljno prostora za razne tečnosti. Grlo 28/410 kompatibilno je sa brojnim vrstama zatvarača, što povećava fleksibilnost pri punjenju i zatvaranju.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.























