Čaše i flaše 1.500 ml staklena boca 'Tulipano', grlo: pluta
Broj artikla : 100020560
1.500 ml staklena boca 'Tulipano', grlo: pluta
Uspješno dodano na vašu listu želja
Vaša konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
12,35 €
10
11,98 €
2%
20
11,65 €
5%
50
11,35 €
8%
100
9,00 €
27%
216
8,63 €
30%
Ništa odabrano
Cijena po komadu: 12,35 € 12,35 €
Vaše uštede*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Same dimenzije su impresivne: prozirna staklena boca 'Tulipano' od 1500 ml visoka je skoro pola metra i teška 1,4 kilograma.
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 150,8 mm |
| Težina | 1400 , 1422 g |
| Visina | 480 mm |
| Zapremina | 1500 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 1530 ml |
| Za štampanje | Br |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
Same dimenzije su impresivne: prozirna staklena boca 'Tulipano' od 1500 ml visoka je skoro pola metra i teška 1,4 kilograma.
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 150,8 mm |
| Težina | 1400 , 1422 g |
| Visina | 480 mm |
| Zapremina | 1500 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 1530 ml |
| Za štampanje | Br |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.























