
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Materijal | PET |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 49,6 mm |
| Težina | 19 g |
| Visina | 115 mm |
| Zapremina | 150 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 161 ml |
| Za štampanje | Br |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Boja | Providno |
| Veličina usta | 24/41 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
1 Recenzija
21. јануар 2025. 14:11
Bien mais...
Bonne bouteille, jolie, bien transparente, belles finitions mais le format 150mL est beaucoup trop dur, impossible de "presser" pour faire sortir le produit. J'essayerais une taille plus grande, peut-être que le plastique sera plus fin
| Materijal | PET |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 49,6 mm |
| Težina | 19 g |
| Visina | 115 mm |
| Zapremina | 150 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 161 ml |
| Za štampanje | Br |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Boja | Providno |
| Veličina usta | 24/41 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
1 Recenzija
21. јануар 2025. 14:11
Bien mais...
Bonne bouteille, jolie, bien transparente, belles finitions mais le format 150mL est beaucoup trop dur, impossible de "presser" pour faire sortir le produit. J'essayerais une taille plus grande, peut-être que le plastique sera plus fin

150 ml PET boca „Boston“ – elegantna, funkcionalna i svestrana
Proizvodna serija "PET GPI 410" kompanije Flaschenland obuhvata visokokvalitetne PET boce od 150 ml iz modelne serije 'Boston', koje se odlikuju robusnom, a ipak laganom plastičnom konstrukcijom. Glavna karakteristika ovih boca je standardizirani otvor 24/410, koji omogućava jednostavno punjenje i sigurno zatvaranje. Ovi plastični spremnici su okruglog oblika i izrađeni su od izdržljivog PET materijala, poznatog po svojoj prozirnosti, stabilnosti i hemijskoj otpornosti. Sa zapreminom od 150 ml, boce su kompaktne i svestrane za upotrebu. Neutralni izgled i čist dizajn omogućavaju jednostavnu integraciju u različite proizvodne linije, posebno u kozmetičkoj industriji. PET boce iz ove serije idealne su za svakodnevnu upotrebu.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.























