
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Težina | 141 g |
| Visina | 104 mm |
| Zapremina | 150 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Boja | Smeđa |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
1 Recenzija
28. јун 2023. 10:53
Buon prodotto
Prodotto come da descrizione. Qualità a prezzi bassi
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Težina | 141 g |
| Visina | 104 mm |
| Zapremina | 150 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Boja | Smeđa |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
1 Recenzija
28. јун 2023. 10:53
Buon prodotto
Prodotto come da descrizione. Qualità a prezzi bassi

150 ml staklena tegla širokog grla, smeđa – moderna, elegantna i dugotrajna
Serija proizvoda „Weithalsglas DIN“ iz Flaschenland-a obuhvata visokokvalitetne smeđe tegle širokog grla zapremine 150 ml sa standardizovanim otvorom prema DIN 45. Ove tegle se odlikuju svojom svestranošću i robusnim materijalnim svojstvima. Tegle širokog grla iz ove serije napravljene su od otpornog stakla koje je otporno na hladnoću, toplotu, te pogodno za upotrebu u rerni i mikrotalasnoj. Također su perive u mašini za pranje posuđa i imaju UV-otpornu površinu koja pouzdano štiti sadržaj od uticaja svjetlosti. Smeđa boja dodatno štiti svjetlosno osjetljive supstance. Standardizovani otvor DIN 45 omogućava jednostavno i sigurno zatvaranje, što olakšava rukovanje u medicinskom sektoru ili kod čuvanja pilula i drugih farmaceutskih proizvoda.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.























