Čaše i flaše 156 ml četvrtasto staklo 'Funny', otvor: Deep-Twist-Off (DTO 58)
Broj artikla : 100029340
156 ml četvrtasto staklo 'Funny', otvor: Deep-Twist-Off (DTO 58)
Uspješno dodano na vašu listu želja
Vaša konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
1,09 €
24
1,05 €
3%
72
1,02 €
6%
120
1,00 €
8%
216
0,81 €
25%
504
0,78 €
28%
1.032
0,75 €
31%
2.052
0,67 €
38%
Ništa odabrano
Cijena po komadu: 1,09 € 1,09 €
Vaše uštede*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Pravokutna dizajnerska čaša od 156 ml 'Funny' proizvedena u Italiji izgleda vrlo moderno i elegantno i posebno je pogodna za konzerviranje i pasterizaciju.
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Kvadratno |
| Težina | 150 , 154 g |
| Visina | 71,4 mm |
| Zapremina | 156 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 156 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| Širina | 60,3 mm |
| Boja | Providno |
| Veličina usta | TO 58 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
Pravokutna dizajnerska čaša od 156 ml 'Funny' proizvedena u Italiji izgleda vrlo moderno i elegantno i posebno je pogodna za konzerviranje i pasterizaciju.
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Kvadratno |
| Težina | 150 , 154 g |
| Visina | 71,4 mm |
| Zapremina | 156 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 156 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| Širina | 60,3 mm |
| Boja | Providno |
| Veličina usta | TO 58 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.























