Čaše i flaše 200 ml boca za sos, staklena, otvor: Twist-Off (TO 43)
Broj artikla : 100010440
200 ml boca za sos, staklena, otvor: Twist-Off (TO 43)
Uspješno dodano na vašu listu želja
Vaša konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
0,87 €
20
0,85 €
2%
80
0,82 €
5%
120
0,80 €
8%
520
0,66 €
24%
1.040
0,63 €
27%
2.080
0,62 €
28%
4.100
0,53 €
39%
Ništa odabrano
Boca sa širokim grlom od 200 ml idealna je za sokove, sirupe, umake, kečap, dresinge i još mnogo toga.
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 53,4 mm |
| Težina | 202 , 210 g |
| Visina | 170,8 mm |
| Zapremina | 200 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 230 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
Boca sa širokim grlom od 200 ml idealna je za sokove, sirupe, umake, kečap, dresinge i još mnogo toga.
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 53,4 mm |
| Težina | 202 , 210 g |
| Visina | 170,8 mm |
| Zapremina | 200 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 230 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.























