Čaše i flaše 200 ml staklena boca 'Passion', grlo: pluta

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
'Passion' je elegantna staklena boca u obliku srca zapremine 200 ml, sa dizajnom koji je istovremeno razigran i minimalistički. Pogodna je kao poklon za Dan zaljubljenih ili kao poklon za vjenčanje.
Molimo imajte na umu: iz pravnih razloga, ne smije se koristiti za promociju žestokih pića.
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Srce |
| Težina | 344 , 350 g |
| Visina | 132 , 135 mm |
| Zapremina | 200 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| Širina | 33 mm |
| Boja | Providno |
| Veličina usta | ⌀ 17–21×33 mm |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
'Passion' je elegantna staklena boca u obliku srca zapremine 200 ml, sa dizajnom koji je istovremeno razigran i minimalistički. Pogodna je kao poklon za Dan zaljubljenih ili kao poklon za vjenčanje.
Molimo imajte na umu: iz pravnih razloga, ne smije se koristiti za promociju žestokih pića.
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Srce |
| Težina | 344 , 350 g |
| Visina | 132 , 135 mm |
| Zapremina | 200 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| Širina | 33 mm |
| Boja | Providno |
| Veličina usta | ⌀ 17–21×33 mm |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.























