Čaše i flaše 200 ml staklena boca 'Pilić', grlo: čep

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Otkrijte čarobnu staklenu bocu od 200 ml u slatkom dizajnu pilića! Detaljno utisnuti motiv podsjeća na tek izleglo piliće – pravi ukras na svakom stolu. Savršeno kao poklon, za posebne prilike ili kao originalno pakovanje za domaće likere, sirupe i još mnogo toga.
Boca se zatvara elegantnim čepom s ručkom.
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Pile |
| Prečnik - Vanjski | 52 , 76 mm |
| Težina | 325 g |
| Visina | 128,3 mm |
| Zapremina | 200 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 208 ml |
| Za štampanje | Br |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Boja | Providno |
| Veličina usta | ⌀ 16 mm |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Otkrijte čarobnu staklenu bocu od 200 ml u slatkom dizajnu pilića! Detaljno utisnuti motiv podsjeća na tek izleglo piliće – pravi ukras na svakom stolu. Savršeno kao poklon, za posebne prilike ili kao originalno pakovanje za domaće likere, sirupe i još mnogo toga.
Boca se zatvara elegantnim čepom s ručkom.
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Pile |
| Prečnik - Vanjski | 52 , 76 mm |
| Težina | 325 g |
| Visina | 128,3 mm |
| Zapremina | 200 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 208 ml |
| Za štampanje | Br |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Boja | Providno |
| Veličina usta | ⌀ 16 mm |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.






















