Čaše i flaše 200 ml staklena boca 'Sensatione', pravougaona, grlo: zatvarač sa kopčom

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Četverouglo |
| Težina | 250 , 274 g |
| Visina | 139 , 144 mm |
| Zapremina | 200 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 212 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Širina | 37 mm |
| Boja | Providno |
| Veličina usta | Mehaničko zatvaranje (standardno usko) |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
1 Recenzija
5. септембар 2025. 06:54
Ottimo acquisto
Non avevo mai acquistato qui ed ero un po scettica ma mi sono ricreduto
Fatte benissimo arrivate in tempi veloci e puntuali imballate molto bene. Consiglio!
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Četverouglo |
| Težina | 250 , 274 g |
| Visina | 139 , 144 mm |
| Zapremina | 200 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 212 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Širina | 37 mm |
| Boja | Providno |
| Veličina usta | Mehaničko zatvaranje (standardno usko) |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
1 Recenzija
5. септембар 2025. 06:54
Ottimo acquisto
Non avevo mai acquistato qui ed ero un po scettica ma mi sono ricreduto
Fatte benissimo arrivate in tempi veloci e puntuali imballate molto bene. Consiglio!
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.
























