Čaše i flaše 200 ml staklena boca 'Srce', otvor: pluta

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Sa našom bocom od 200 ml prozirnog stakla 'Srce' neponovljivo kažete 'Hvala'. Idealno za vjenčanja, rođendane ili Božić.
Iz pravnih razloga nije dozvoljeno koristiti za komercijalno punjenje alkoholnih pića!
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Srce |
| Težina | 250 g |
| Visina | 145 , 147,5 mm |
| Zapremina | 200 ml |
| Za štampanje | Br |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| Širina | 38 mm |
| Boja | Providno |
| Veličina usta | ⌀ 19–23×33 mm |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Sa našom bocom od 200 ml prozirnog stakla 'Srce' neponovljivo kažete 'Hvala'. Idealno za vjenčanja, rođendane ili Božić.
Iz pravnih razloga nije dozvoljeno koristiti za komercijalno punjenje alkoholnih pića!
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Srce |
| Težina | 250 g |
| Visina | 145 , 147,5 mm |
| Zapremina | 200 ml |
| Za štampanje | Br |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| Širina | 38 mm |
| Boja | Providno |
| Veličina usta | ⌀ 19–23×33 mm |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.























