Čaše i flaše 200 ml staklena boca 'Zvijezda', otvor: pluta
Broj artikla : 100020390
200 ml staklena boca 'Zvijezda', otvor: pluta
Uspješno dodano na vašu listu želja
Vaša konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
3,68 €
20
3,58 €
2%
50
3,46 €
5%
100
3,38 €
8%
200
2,76 €
25%
455
2,66 €
27%
910
2,58 €
29%
1.820
2,20 €
40%
Ništa odabrano
Cijena po komadu: 3,68 € 3,68 €
Vaše uštede*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Lijepa, božićna bočica za začarane noći! Napunjena vašim poslasticama, naša prozirna staklena boca od 200 ml 'Star' predstavlja poseban poklon ili svečanu dekoraciju.
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Zvijezda |
| Težina | 420 , 434 g |
| Visina | 135 , 153 mm |
| Zapremina | 200 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 218 ml |
| Za štampanje | Br |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Širina | 50,3 mm |
| Boja | Providno |
| Veličina usta | ⌀ 16 mm |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
Lijepa, božićna bočica za začarane noći! Napunjena vašim poslasticama, naša prozirna staklena boca od 200 ml 'Star' predstavlja poseban poklon ili svečanu dekoraciju.
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Zvijezda |
| Težina | 420 , 434 g |
| Visina | 135 , 153 mm |
| Zapremina | 200 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 218 ml |
| Za štampanje | Br |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Širina | 50,3 mm |
| Boja | Providno |
| Veličina usta | ⌀ 16 mm |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.
























