Fido 200 ml staklena tegla s metalnim zatvaračem 'Fido', žuta, otvor: metalni zatvarač s žicom

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 78 mm |
| Težina | 340 g |
| Visina | 70 mm |
| Zapremina | 200 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 255 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| Boja | Žuta |
| Proizvođač | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Prijava
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 78 mm |
| Težina | 340 g |
| Visina | 70 mm |
| Zapremina | 200 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 255 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| Boja | Žuta |
| Proizvođač | Bormioli Rocco Central Europe GmbH, Sonnenweg 20, 56203 Höhr-Grenzhausen, bormiolirocco.com |
Prijava

Fido – tradicionalno čuvanje sa italijanskim kvalitetom
Serija „Fido“ spaja klasični dizajn sa funkcionalnom svestranošću. Proizvedeno od renomiranog italijanskog proizvođača Bormioli Rocco, ovo stakleno posuđe sa metalnim zatvaračem impresionira svojom visokokvalitetnom izradom i dugotrajnom kvalitetom. Svako staklo dolazi sa stabilnim metalnim zatvaračem, staklenim poklopcem i gumicom, što garantuje hermetičko zatvaranje. Takođe, poklopci su dostupni u različitim bojama – plava, žuta, zelena, roze i ljubičasta – i daju svakom staklu jedinstven izgled.
Zahvaljujući provjerenom metalnom zatvaraču, „Fido“ je izvrsno za konzerviranje, čuvanje i skladištenje hrane. Od domaćih džemova i zimnice do suvih sastojaka poput brašna, šećera ili začina – staklo pouzdano čuva svježinu i aromu. Takođe, „Fido“ je savršen izbor za kreativnu prezentaciju domaćih specijaliteta ili kao održiva ambalaža za delikatese.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.























