Čaše i flaše 212 ml staklena posuda za nakit 'Beauty', grlo: Twist-Off (TO 58)
Broj artikla : 100007260
212 ml staklena posuda za nakit 'Beauty', grlo: Twist-Off (TO 58)
Uspješno dodano na vašu listu želja
Vaša konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
0,78 €
30
0,75 €
3%
60
0,73 €
6%
105
0,73 €
6%
210
0,59 €
24%
405
0,57 €
26%
855
0,54 €
30%
2.565
0,47 €
39%
Ništa odabrano
Cijena po komadu: 0,78 € 0,78 €
Vaše uštede*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Elegantna dizajnerska čaša 'Beauty' od 212 ml može se koristiti univerzalno. Tegla je idealna za ukrasno skladištenje meda, senfa, džemova itd.
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 71 mm |
| Težina | 190 g |
| Visina | 116 mm |
| Zapremina | 212 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 212 ml |
| Za štampanje | Br |
| Zemlja proizvodnje | Poljska |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
Elegantna dizajnerska čaša 'Beauty' od 212 ml može se koristiti univerzalno. Tegla je idealna za ukrasno skladištenje meda, senfa, džemova itd.
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 71 mm |
| Težina | 190 g |
| Visina | 116 mm |
| Zapremina | 212 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 212 ml |
| Za štampanje | Br |
| Zemlja proizvodnje | Poljska |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.























