Čaše i flaše 220 ml okrugla staklena posuda 'Aurora', crna, otvor: Deep-Twist-Off (DTO 66)

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Crna okrugla staklenka iz serije 'Aurora' zapremine 220 ml pogodna je za punjenje različitih prehrambenih proizvoda kao što su džem, pesto. Kompatibilna je s dubokim twist-off poklopcima (DTO 66).
Napomena: Zbog promjene dobavljača može doći do odstupanja u dimenzijama ovog artikla. Zapremina do ruba se povećava sa 212 ml na 220 ml, a okrugla staklenka je otprilike 16 g lakša. Funkcija i kvaliteta naravno ostaju nepromijenjeni. Hvala na razumijevanju!
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 69,3 mm |
| Težina | 124 , 126 g |
| Visina | 76,7 mm |
| Zapremina | 220 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 220 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Boja | Crna |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
1 Recenzija
4. новембар 2025. 16:01
Hervorragendes Produkt!
Das Produkt hat eine hervorragende Qualität - ich nutze es für Marmelade. Es hat die perfekte Größe. Auch der Deckel schließt einwandfrei.
Crna okrugla staklenka iz serije 'Aurora' zapremine 220 ml pogodna je za punjenje različitih prehrambenih proizvoda kao što su džem, pesto. Kompatibilna je s dubokim twist-off poklopcima (DTO 66).
Napomena: Zbog promjene dobavljača može doći do odstupanja u dimenzijama ovog artikla. Zapremina do ruba se povećava sa 212 ml na 220 ml, a okrugla staklenka je otprilike 16 g lakša. Funkcija i kvaliteta naravno ostaju nepromijenjeni. Hvala na razumijevanju!
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 69,3 mm |
| Težina | 124 , 126 g |
| Visina | 76,7 mm |
| Zapremina | 220 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 220 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Boja | Crna |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
1 Recenzija
4. новембар 2025. 16:01
Hervorragendes Produkt!
Das Produkt hat eine hervorragende Qualität - ich nutze es für Marmelade. Es hat die perfekte Größe. Auch der Deckel schließt einwandfrei.

Aurora – elegantna okrugla stakla za raznovrsne primjene
Serija dizajnerskog stakla "Aurora" spaja stilski dizajn s visokom funkcionalnošću. Izrađeno od prozirnog stakla, svaki proizvod nudi elegantan izgled i idealan je za širok spektar upotreba. Bilo da se radi o prehrambenim proizvodima poput džemova, meda i pasti ili o kozmetičkim proizvodima poput krema i balzama – ovo staklo vješto ističe sadržaj. Zahvaljujući vrhunskoj izradi, nije samo vizualno privlačno, već je i dugotrajno i sigurno za upotrebu.
Serija "Aurora" kompatibilna je s dubokim twist-off poklopcem (DTO 66), koji osigurava posebno čvrsto i pouzdano zatvaranje. Ovaj mehanizam zatvaranja garantuje duži rok trajanja punjenih proizvoda tako što ih hermetički zatvara i štiti od vanjskih utjecaja. Jednostavnim otvaranjem i zatvaranjem uz četvrtinu okreta, izuzetno je praktičan za korisnike. Odgovarajući deep-twist-off poklopci dostupni su u našoj ponudi.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.






















