Čaše i flaše 225 ml visoka okrugla čaša, otvor: Twist-Off (TO 58)

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 61,5 mm |
| Težina | 135 g |
| Visina | 100 mm |
| Zapremina | 225 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 225 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 61,5 mm |
| Težina | 135 g |
| Visina | 100 mm |
| Zapremina | 225 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 225 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava

225 ml visoka okrugla čaša – providna, elegantna i dugotrajna
Serija proizvoda „Okrugla čaša“ iz Flaschenlanda obuhvata visokokvalitetne staklene posude koje se odlikuju svojom svestranošću i robusnom izradom. Okrugla čaša zapremine 225 ml sa Twist-Off grlom (TO 58) idealna je posuda za sigurnu i higijensku pohranu raznih namirnica. Ove staklene posude su izrađene od visokokvalitetnog stakla otpornog na toplotu i hladnoću, koje je pogodno za mikrotalasnu pećnicu i rernu. Zbog toga su savršene za pripremu, skladištenje i prezentaciju džemova, meda, pesta i drugih delicija. Površina pogodna za pranje u mašini za suđe osigurava jednostavno čišćenje i dugotrajnu higijenu. Sa zapreminom od 225 ml i praktičnim Twist-Off grlom, čaše nude pouzdano zatvaranje.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.






















