Čaše i flaše 30 ml bočica za tintu, pravougaona, otvor: navojni zatvarač
Broj artikla : 100015960
30 ml bočica za tintu, pravougaona, otvor: navojni zatvarač
Uspješno dodano na vašu listu želja
Vaša konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
0,79 €
20
0,77 €
2%
50
0,74 €
6%
100
0,73 €
7%
200
0,59 €
25%
750
0,58 €
26%
1.500
0,55 €
30%
3.025
0,48 €
39%
Ništa odabrano
Ukrasna staklena tintarnica od 30 ml razlikuje se od ostalih minijaturnih čaša po obliku i teksturi, ali ne i po funkcionalnosti.
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Četverouglo |
| Težina | 82 g |
| Visina | 51,5 mm |
| Zapremina | 30 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 40 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Širina | 35,5 mm |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
Ukrasna staklena tintarnica od 30 ml razlikuje se od ostalih minijaturnih čaša po obliku i teksturi, ali ne i po funkcionalnosti.
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Četverouglo |
| Težina | 82 g |
| Visina | 51,5 mm |
| Zapremina | 30 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 40 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Širina | 35,5 mm |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.






















