Čaše i flaše 40 ml staklena bočica 'Zvijezda', grlo: kopča za zatvaranje
Broj artikla : 100016520
40 ml staklena bočica 'Zvijezda', grlo: kopča za zatvaranje
Uspješno dodano na vašu listu želja
Vaša konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
2,44 €
20
2,39 €
2%
100
2,31 €
5%
200
2,26 €
7%
504
1,96 €
19%
1.008
1,95 €
20%
2.016
1,94 €
20%
4.032
1,93 €
20%
Ništa odabrano
Cijena po komadu: 2,44 € 2,44 €
Vaše uštede*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Lijepa, božićna bočica za začarane noći! Napunjena vašim poslasticama, naša minijaturna bočica od 40 ml 'Star' predstavlja poseban poklon ili svečanu dekoraciju.
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Zvijezda |
| Težina | 120 , 124 g |
| Visina | 112 , 115 mm |
| Zapremina | 40 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 44 ml |
| Za štampanje | Br |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Širina | 28,4 mm |
| Boja | Providno |
| Veličina usta | Mehaničko zatvaranje (mini) |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
Lijepa, božićna bočica za začarane noći! Napunjena vašim poslasticama, naša minijaturna bočica od 40 ml 'Star' predstavlja poseban poklon ili svečanu dekoraciju.
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Zvijezda |
| Težina | 120 , 124 g |
| Visina | 112 , 115 mm |
| Zapremina | 40 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 44 ml |
| Za štampanje | Br |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Širina | 28,4 mm |
| Boja | Providno |
| Veličina usta | Mehaničko zatvaranje (mini) |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.

























