Čaše i flaše 500 ml boca za sirće/ulje 'Biolio', staklo antikno zeleno, grlo: DOP

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Materijal | Zeleno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 78 mm |
| Težina | 350 g |
| Visina | 178 mm |
| Zapremina | 500 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 515 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| Boja | Zelena |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
| Materijal | Zeleno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 78 mm |
| Težina | 350 g |
| Visina | 178 mm |
| Zapremina | 500 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 515 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| Boja | Zelena |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava

Biolio – Elegancija i funkcionalnost za vrhunska ulja
Serija „Biolio“ spaja italijansku zanatsku izradu s bezvremenim dizajnom, posebno razvijenim za čuvanje kvalitetnih ulja i sirćeta. Izrađena od vrhunskog kvalitetnog stakla „Made in Italy“, boca oduševljava harmonično proporcionalnim, simetričnim oblikom tijela boce s blagim, zaobljenim ramenima i podnožjem istog oblika. Njen antikno-zeleni ton štiti osjetljive sadržaje od svjetlosti te čuva njihovu kvalitetu i aromu. Dostupna u zapreminama od 250 do 750 ml, „Biolio“ je savršen izbor za gurmane, manufakture i ugostiteljske objekte koji žele svoje vrhunske ulja elegantno predstaviti.
Boca „Biolio“ opremljena je DOP grlom, posebno dizajniranim za punjenje ulja i sirćeta. Ovo grlo omogućava kontrolisano doziranje, sprječava neželjeno curenje i pouzdano štiti sadržaj od nečistoća. Kombinacija funkcionalnog DOP grla i elegantnog dizajna čini „Biolio“ idealnim izborom za delikatesne proizvode koji zadovoljavaju najviše estetske i kvalitativne standarde.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.






















