Čaše i flaše 500 ml PET-boca 'Iris', ovalna, plastika, grlo: 24/410

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Materijal | PET |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Ovalno |
| Težina | 33 g |
| Visina | 192,3 mm |
| Zapremina | 500 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 529 ml |
| Za štampanje | Br |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Širina | 50 mm |
| Boja | Providno |
| Veličina usta | 24/41 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
| Materijal | PET |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Ovalno |
| Težina | 33 g |
| Visina | 192,3 mm |
| Zapremina | 500 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 529 ml |
| Za štampanje | Br |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Širina | 50 mm |
| Boja | Providno |
| Veličina usta | 24/41 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava

500 ml PET-boca „Iris“ – elegantna, funkcionalna i svestrana
Serija proizvoda PET GPI 410 iz Flaschenland-a obuhvata visokokvalitetne PET boce od 500 ml modela „Iris“ sa ovalnim oblikom i standardiziranim grlom 24/410. Ove plastične posude odlikuju se robusnom izradom i svestranošću u upotrebi, posebno su dizajnirane za kozmetičke namjene kao i za boce za istiskivanje. Boce iz serije „Iris“ napravljene su od prozirnog, otpornog PET plastike koja garantuje sigurnu pohranu tečnosti. Sa zapreminom od 500 ml, nude dovoljno prostora za različite proizvode. Ovalni oblik olakšava rukovanje i omogućava štedljivo skladištenje. Grlo 24/410 omogućava upotrebu različitih vrsta zatvarača i aplikatora, čime su boce vrlo prilagodljive za različite namjene.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.























