Čaše i flaše 500 ml staklena boca 'Alberto', grlo: čep

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Težina | 500 , 503 g |
| Visina | 217 mm |
| Zapremina | 500 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 520 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Težina | 500 , 503 g |
| Visina | 217 mm |
| Zapremina | 500 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 520 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava

Alberto – klasična elegancija u savršenom obliku
Serija „Alberto“ spaja bezvremensku estetiku s čvrstom zanatskom izradom. Klasični oblik boce s ekstra debelim staklenim dnom ne samo da joj daje plemenit izgled, već osigurava i posebno stabilan osjećaj u ruci. Elegantni rub grla boce naglašava kvalitet dizajna i omogućava sigurno, stilski usklađeno zatvaranje. Kombinacijom jednostavnosti i profinjenosti, „Alberto“ postaje oličenje tradicionalne izrade stakla s modernim pristupom.
Svojom svestranom dizajnom, „Alberto“ boca je idealna za punjenje i prezentaciju kvalitetnih likera, vina i žestokih pića. Zahvaljujući svom prozirnom staklu, savršeno ističe čistoću i nijanse boja plemenitih tekućina. Također, pruža stilsko rješenje za posebne sirupe, esencije ili ekskluzivna ulja. Bilo u vrhunskoj gastronomiji, maloprodaji ili kao poklon pakiranje – „Alberto“ postavlja standarde uživanja u njegovom najljepšem obliku.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.

























