Čaše i flaše 500 ml staklena boca 'Cube', kvadratna, crna, grlo: plutajući čep

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Kvadratno |
| Težina | 727 , 730 g |
| Visina | 118 mm |
| Zapremina | 500 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 520 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| Širina | 91 mm |
| Boja | Crna |
| Veličina usta | ⌀ 19–23×33 mm |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
1 Recenzija
4. фебруар 2025. 13:48
Edel und hochwertig – top!
Ich habe die 100 ml Glasflasche Cube in Schwarz bestellt und bin sehr zufrieden. Die Flasche wirkt durch die matte Oberfläche und die quadratische Form richtig hochwertig. Perfekt, wenn man etwas Selbstgemachtes verschenken möchte. Würde ich auf jeden Fall wieder kaufen.
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Kvadratno |
| Težina | 727 , 730 g |
| Visina | 118 mm |
| Zapremina | 500 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 520 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| Širina | 91 mm |
| Boja | Crna |
| Veličina usta | ⌀ 19–23×33 mm |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
1 Recenzija
4. фебруар 2025. 13:48
Edel und hochwertig – top!
Ich habe die 100 ml Glasflasche Cube in Schwarz bestellt und bin sehr zufrieden. Die Flasche wirkt durch die matte Oberfläche und die quadratische Form richtig hochwertig. Perfekt, wenn man etwas Selbstgemachtes verschenken möchte. Würde ich auf jeden Fall wieder kaufen.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.























