
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 80,4 mm |
| Težina | 550 g |
| Visina | 186,6 mm |
| Zapremina | 500 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 515 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
1 Recenzija
2. март 2026. 16:00
Sehr schöne Flasche
Die Flasche entspricht genau meinen Vorstellungen!
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 80,4 mm |
| Težina | 550 g |
| Visina | 186,6 mm |
| Zapremina | 500 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 515 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
1 Recenzija
2. март 2026. 16:00
Sehr schöne Flasche
Die Flasche entspricht genau meinen Vorstellungen!

500 ml staklena boca 'Lotto' – elegantnog oblika, funkcionalna i višestruko upotrebljiva
Proizvodna serija „Vienna/Lotto“ iz Flaschenlanda obuhvata visokokvalitetne staklene boce koje se odlikuju svojom svestranošću i robusnom izradom. Glavna karakteristika ove serije je kombinacija funkcionalnog dizajna i visoke otpornosti na različite temperaturne uslove. Staklena boca „Lotto“ od 500 ml sa grlom GPI 28 pripada porodici okruglih staklenih posuda i nudi brojne tehničke prednosti: otporna je na hladnoću, toplotu, pogodna za mikrovalnu i rernu, kao i za pranje u mašini za sudove. Ove osobine čine bocu posebno dugotrajnom i višestruko upotrebljivom. Providni stakleni materijal omogućava optimalan pregled sadržaja, dok standardizovano grlo GPI 28 olakšava punjenje i zatvaranje.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.























