Čaše i flaše 500 ml staklena boca 'Srce', grlo: čep
Broj artikla : 100028110
500 ml staklena boca 'Srce', grlo: čep
Uspješno dodano na vašu listu želja
Vaša konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
3,07 €
20
2,99 €
2%
50
2,88 €
6%
100
2,84 €
7%
290
2,30 €
25%
580
2,22 €
27%
870
2,16 €
29%
1.450
1,84 €
40%
Ništa odabrano
Cijena po komadu: 3,07 € 3,07 €
Vaše uštede*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Sa našom bocom od 500 ml prozirnog stakla 'Srce' neponovljivo kažete 'Hvala'. Idealno za vjenčanja, rođendane ili Božić.
Iz pravnih razloga nije pogodna za komercijalno punjenje žestokih pića.
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Srce |
| Težina | 400 , 413 g |
| Visina | 188 mm |
| Zapremina | 500 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 517 ml |
| Za štampanje | Br |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| Širina | 54 mm |
| Boja | Providno |
| Veličina usta | ⌀ 17–21×33 mm |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
Sa našom bocom od 500 ml prozirnog stakla 'Srce' neponovljivo kažete 'Hvala'. Idealno za vjenčanja, rođendane ili Božić.
Iz pravnih razloga nije pogodna za komercijalno punjenje žestokih pića.
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Srce |
| Težina | 400 , 413 g |
| Visina | 188 mm |
| Zapremina | 500 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 517 ml |
| Za štampanje | Br |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| Širina | 54 mm |
| Boja | Providno |
| Veličina usta | ⌀ 17–21×33 mm |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.
























