Čaše i flaše 580 ml četvrtasto staklo 'Ikarus', grlo: Deep-Twist-Off (DTO 82)
Broj artikla : 100016760
580 ml četvrtasto staklo 'Ikarus', grlo: Deep-Twist-Off (DTO 82)
Uspješno dodano na vašu listu želja
Vaša konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
2,21 €
10
2,16 €
2%
20
2,08 €
5%
50
2,04 €
7%
100
1,66 €
24%
200
1,60 €
27%
693
1,55 €
29%
1.386
1,33 €
39%
Ništa odabrano
Cijena po komadu: 2,21 € 2,21 €
Vaše uštede*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Pravougaona dizajnerska čaša od 580 ml 'Ikarus' proizvedena u Italiji izgleda vrlo moderno i elegantno i posebno je pogodna za konzerviranje i pasterizaciju.
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Kvadratno |
| Težina | 350 , 369 g |
| Visina | 119 mm |
| Zapremina | 580 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 638 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| Širina | 86 mm |
| Boja | Providno |
| Veličina usta | TO 82 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
Pravougaona dizajnerska čaša od 580 ml 'Ikarus' proizvedena u Italiji izgleda vrlo moderno i elegantno i posebno je pogodna za konzerviranje i pasterizaciju.
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Kvadratno |
| Težina | 350 , 369 g |
| Visina | 119 mm |
| Zapremina | 580 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 638 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | Italija |
| Širina | 86 mm |
| Boja | Providno |
| Veličina usta | TO 82 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.























