Čaše i flaše 634 ml staklena tegla sa žičanim zatvaračem, otvor: žičani zatvarač

Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 107,7 mm |
| Težina | 515 , 522 g |
| Visina | 113 mm |
| Zapremina | 634 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 634 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 107,7 mm |
| Težina | 515 , 522 g |
| Visina | 113 mm |
| Zapremina | 634 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 634 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava

Staklenke sa žičanim zatvaračem – klasično čuvanje sa sigurnim zatvaranjem
Staklenke sa žičanim zatvaračem su provjereno rješenje za održivo čuvanje i konzerviranje hrane. Sa svojim zaobljenim oblikom i stabilnim žičanim zatvaračem, ove staklenke ne nude samo privlačan izgled, već i vrhunsku funkcionalnost. Proizvedene u Njemačkoj, oduševljavaju svojom kvalitetnom izradom i dodatno zapečaćenim zatvaračem koji osigurava hermetičko zatvaranje. Priloženi stakleni poklopac i gumeni prsten garantuju sigurno skladištenje te optimalno očuvanje svježine i aroma.
Zahvaljujući svojoj svestranosti, staklenke sa žičanim zatvaračem idealne su za kućno pravljenje i konzerviranje specijaliteta poput džemova, čatnija ili ukiseljenog povrća. Također, nude higijensko i elegantno rješenje za čuvanje suhih namirnica kao što su musli, brašno ili mahunarke.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.
























