
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Težina | 275 g |
| Zapremina | 638 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
2 Recenzije
25. фебруар 2026. 10:10
Tolles Allround-Produkt
Tolles Allround-Produkt - perfekt zum Einlegen von Gemüse.
4. фебруар 2025. 11:52
Großartig für eingelegtes Gemüse!
Ich benutze diese großen Konservengläser, um Gurken und anderes Gemüse einzulegen. Die Gläser sind von hervorragender Qualität und wirken sehr robust. Die Lieferung erfolgte schnell, und die Verpackung war so gut, dass keines der Gläser beschädigt wurde. Ein rundum gelungenes Produkt!
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Težina | 275 g |
| Zapremina | 638 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
2 Recenzije
25. фебруар 2026. 10:10
Tolles Allround-Produkt
Tolles Allround-Produkt - perfekt zum Einlegen von Gemüse.
4. фебруар 2025. 11:52
Großartig für eingelegtes Gemüse!
Ich benutze diese großen Konservengläser, um Gurken und anderes Gemüse einzulegen. Die Gläser sind von hervorragender Qualität und wirken sehr robust. Die Lieferung erfolgte schnell, und die Verpackung war so gut, dass keines der Gläser beschädigt wurde. Ein rundum gelungenes Produkt!

638 ml tegle za konzerviranje – prozirne, elegantne i dugotrajne
Proizvodna serija „Rundglas“ iz Flaschenlanda obuhvata visokokvalitetne tegle za konzerviranje zapremine 638 ml sa Twist-Off grlom (TO 82), koje se odlikuju svestranošću i robusnom izradom. Ovi stakleni spremnici su posebno dizajnirani za sigurno konzerviranje i čuvanje hrane. Rundglas spremnici izrađeni su od stakla otpornog na visoke i niske temperature, a takođe su pogodni za upotrebu u mikrotalasnoj pećnici, rerni i mašini za pranje posuđa. Sa zapreminom od 638 ml i praktičnim Twist-Off zatvaračem, pružaju optimalnu zaštitu i jednostavnu upotrebu prilikom zatvaranja. Jasna staklena struktura omogućava dobar pregled sadržaja i olakšava kontrolu kvaliteta hrane. Ove tegle za konzerviranje su idealne za pravljenje krastavaca, džemova i zimnice.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.























