Čaše i flaše 720 ml staklena tegla II, otvor: Twist-Off (TO 82)
Broj artikla : 100040620
720 ml staklena tegla II, otvor: Twist-Off (TO 82)
Uspješno dodano na vašu listu želja
Vaša konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
0,73 €
20
0,72 €
1%
50
0,69 €
5%
100
0,68 €
6%
250
0,55 €
24%
500
0,54 €
26%
1.000
0,51 €
30%
2.212
0,44 €
39%
Ništa odabrano
Cijena po komadu: 0,73 € 0,73 €
Vaše uštede*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Tegla za konzerviranje od 720 ml je pogodna za sve vrste konzervirane hrane.
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 90 mm |
| Težina | 280 g |
| Visina | 142,1 mm |
| Zapremina | 720 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 720 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
Tegla za konzerviranje od 720 ml je pogodna za sve vrste konzervirane hrane.
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 90 mm |
| Težina | 280 g |
| Visina | 142,1 mm |
| Zapremina | 720 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 720 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.























