Čaše i flaše 750 ml staklena boca 'Bordeaux Tradition', grlo: pluta

| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 74,5 , 77 mm |
| Težina | 390 , 450 g |
| Visina | 279 , 300,54 mm |
| Zapremina | 750 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 767 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 74,5 , 77 mm |
| Težina | 390 , 450 g |
| Visina | 279 , 300,54 mm |
| Zapremina | 750 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 767 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava

Staklene boce 'Bordeaux' – Klasična elegancija i svestrana primjena
Staklene boce iz serije 'Bordeaux' idealan su izbor za sve koji cijene bezvremenski dizajn i najvišu funkcionalnost. Sa svojim klasičnim izgledom i svestranim mogućnostima upotrebe, savršene su za elegantno čuvanje vina, octa, ulja i drugih kvalitetnih tečnosti.
Dostupne u veličinama 250 ml, 500 ml i 750 ml, serija nudi odgovarajuće rješenje za svaki potreban kapacitet. Varijanta 'Bordeaux Tradition' ističe se svojim posebno tradicionalnim dizajnom, koji je izvrsno prikladan za klasične primjene. Boce su dostupne sa različitim vrstama grla: PP 28 (navojni zatvarač) za praktičnu upotrebu i grlo sa čepom za tradicionalnu i elegantnu prezentaciju. Antikno zelena varijanta štiti sadržaj od svjetlosti i naglašava elegantan izgled.
Bilo da se radi o punjenju i skladištenju domaćih vina, likera ili ulja, ili za profesionalnu upotrebu u ugostiteljstvu i trgovini, boce iz serije 'Bordeaux' nude stilizovano i kvalitetno rješenje za pakovanje.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.























