Čaše i flaše 750 ml univerzalna boca u obliku šargarepe, staklo, otvor: PP 28
Broj artikla : 100012630
750 ml univerzalna boca u obliku šargarepe, staklo, otvor: PP 28
Uspješno dodano na vašu listu želja
Vaša konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
1,04 €
30
1,01 €
2%
60
0,98 €
5%
105
0,95 €
8%
210
0,78 €
25%
360
0,74 €
28%
720
0,73 €
29%
1.421
0,61 €
41%
Ništa odabrano
Cijena po komadu: 1,04 € 1,04 €
Vaše uštede*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Univerzalna boca od 750 ml je elegantna i svestrana - i po niskoj cijeni. Pogodno za sokove, likere, sirupe, limunadu, bezalkoholna pića, žestoka pića i još mnogo toga.
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 76,9 mm |
| Težina | 345 g |
| Visina | 270 mm |
| Zapremina | 750 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 784 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
Univerzalna boca od 750 ml je elegantna i svestrana - i po niskoj cijeni. Pogodno za sokove, likere, sirupe, limunadu, bezalkoholna pića, žestoka pića i još mnogo toga.
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 76,9 mm |
| Težina | 345 g |
| Visina | 270 mm |
| Zapremina | 750 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 784 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.























