Čaše i flaše 870 ml staklenka za bombone, otvor: Twist Off (TO 82)
Broj artikla : 100010730
870 ml staklenka za bombone, otvor: Twist Off (TO 82)
Uspješno dodano na vašu listu želja
Vaša konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
1,50 €
20
1,49 €
0%
50
1,48 €
1%
100
1,14 €
24%
250
0,96 €
36%
Ništa odabrano
Tegla za odlaganje od 870 ml - slatkiši, kikiriki, poslastice itd.
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Težina | 380 , 385 g |
| Visina | 131,2 mm |
| Zapremina | 870 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 870 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
Tegla za odlaganje od 870 ml - slatkiši, kikiriki, poslastice itd.
| Materijal | Providno staklo |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Težina | 380 , 385 g |
| Visina | 131,2 mm |
| Zapremina | 870 ml |
| Zapremina - pun do vrha | 870 ml |
| Za štampanje | Da |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.
























