Westmark Dozer za doziranje 'Auto Pour' 2 cl, PE-plastika, providan
Broj artikla : 100018430
Dozer za doziranje 'Auto Pour' 2 cl, PE-plastika, providan
Uspješno dodano na vašu listu želja
Vaša konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
8,31 €
10
8,04 €
3%
20
7,80 €
6%
50
7,64 €
8%
100
6,22 €
25%
200
6,02 €
27%
Ništa odabrano
Profesionalni, transparentni dozator 2cl sa sistemom zadržavanja kuglice. Idealno za profesionalnu upotrebu.
Pogodan za otvore boca od 17,0 do 21,0 mm.
| Materijal | PE |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 39 mm |
| Težina | 23 g |
| Visina | 102 mm |
| Zapremina | 20 ml |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
Profesionalni, transparentni dozator 2cl sa sistemom zadržavanja kuglice. Idealno za profesionalnu upotrebu.
Pogodan za otvore boca od 17,0 do 21,0 mm.
| Materijal | PE |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 39 mm |
| Težina | 23 g |
| Visina | 102 mm |
| Zapremina | 20 ml |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Westmark GmbH, Bielefelder Str. 125, 57368 Lennestadt-Elspe, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.












