Čaše i flaše Metalna etiketa 'Kruška', kvadratna, srebrna
Broj artikla : 100003960
Metalna etiketa 'Kruška', kvadratna, srebrna
Uspješno dodano na vašu listu želja
Vaša konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
2,84 €
10
2,74 €
3%
20
2,67 €
5%
50
2,60 €
8%
100
2,12 €
25%
200
2,05 €
27%
500
1,99 €
29%
Ništa odabrano
Cijena po komadu: 2,84 € 2,84 €
Vaše uštede*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Metalna etiketa 'Kruška' Samoljepljiva, vrlo fleksibilna metalna etiketa u obliku kruške. Oznaka izgleda apsolutno otmjeno!
| Materijal | Lim |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Kvadratno |
| Težina | 3 g |
| Visina | 1 mm |
| Zemlja proizvodnje | Francuska |
| Širina | 50 mm |
| Boja | Srebrna |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
Metalna etiketa 'Kruška' Samoljepljiva, vrlo fleksibilna metalna etiketa u obliku kruške. Oznaka izgleda apsolutno otmjeno!
| Materijal | Lim |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Kvadratno |
| Težina | 3 g |
| Visina | 1 mm |
| Zemlja proizvodnje | Francuska |
| Širina | 50 mm |
| Boja | Srebrna |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.





















