Čaše i flaše Mjerna čaša 5-30 ml, PP plastika
Broj artikla : 100013940
Mjerna čaša 5-30 ml, PP plastika
Uspješno dodano na vašu listu želja
Vaša konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
0,61 €
20
0,60 €
1%
100
0,58 €
4%
250
0,57 €
6%
500
0,47 €
22%
1.000
0,46 €
24%
Ništa odabrano
Cijena po komadu: 0,61 € 0,61 €
Vaše uštede*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Mjerna čašica kao dodatak na utičnicu pogodna za sve bočice lijekova. Skalabilan od 5 ml - 30 ml Jednostavno ga pričvrstite - gotovo! Isporuka ne uključuje bocu, ilustracija je samo u informativne svrhe.
| Materijal | PP |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 35 mm |
| Težina | 5,2 g |
| Visina | 41 mm |
| Zapremina | 30 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
Mjerna čašica kao dodatak na utičnicu pogodna za sve bočice lijekova. Skalabilan od 5 ml - 30 ml Jednostavno ga pričvrstite - gotovo! Isporuka ne uključuje bocu, ilustracija je samo u informativne svrhe.
| Materijal | PP |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 35 mm |
| Težina | 5,2 g |
| Visina | 41 mm |
| Zapremina | 30 ml |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.

























