Čaše i flaše Mostkapa tip 5, guma, crvena
Broj artikla : 100003130
Mostkapa tip 5, guma, crvena
Uspješno dodano na vašu listu želja
Vaša konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
3,28 €
10
3,19 €
2%
20
3,08 €
6%
50
3,02 €
7%
100
2,47 €
24%
200
2,38 €
27%
Ništa odabrano
Cijena po komadu: 3,28 € 3,28 €
Vaše uštede*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Poklopac mošta tip 5 je pogodan za hermetičko zatvaranje domaćeg mošta, soka i ostalog. Posebno pogodan za staklene balone. Bezbjedna hrana. Pogodno za višestruku upotrebu. Unutrašnji promjer: cca 63 mm. Unutrašnja visina: cca 52 mm.
| Materijal | Guma |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 75 mm |
| Težina | 70 g |
| Visina | 61 mm |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| Boja | Crvena |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
Poklopac mošta tip 5 je pogodan za hermetičko zatvaranje domaćeg mošta, soka i ostalog. Posebno pogodan za staklene balone. Bezbjedna hrana. Pogodno za višestruku upotrebu. Unutrašnji promjer: cca 63 mm. Unutrašnja visina: cca 52 mm.
| Materijal | Guma |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 75 mm |
| Težina | 70 g |
| Visina | 61 mm |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| Boja | Crvena |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.






















