Čaše i flaše Navojni zatvarač s pečatom originalnosti, PE plastika, bijeli, za grlo: DIN 18
Broj artikla : 100000650
Navojni zatvarač s pečatom originalnosti, PE plastika, bijeli, za grlo: DIN 18
Uspješno dodano na vašu listu želja
Vaša konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
0,33 €
50
0,32 €
3%
100
0,31 €
6%
500
0,30 €
9%
1.000
0,26 €
21%
Ništa odabrano
Cijena po komadu: 0,33 € 0,33 €
Vaše uštede*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Bijeli zatvarač na navoj, izrađen od robusne PE plastike, osigurava uvijek sigurnu i pouzdanu brtvu zahvaljujući originalnom zatvaraču za autentičnost. Idealan za DIN 18 grla.
| Materijal | PE |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 22 mm |
| Težina | 2 g |
| Visina | 19,9 mm |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Boja | Bijela |
| Veličina usta | DIN 18 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
Bijeli zatvarač na navoj, izrađen od robusne PE plastike, osigurava uvijek sigurnu i pouzdanu brtvu zahvaljujući originalnom zatvaraču za autentičnost. Idealan za DIN 18 grla.
| Materijal | PE |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 22 mm |
| Težina | 2 g |
| Visina | 19,9 mm |
| Zemlja proizvodnje | EU |
| Boja | Bijela |
| Veličina usta | DIN 18 |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.
























