Čaše i flaše Skripajuća kapsula 41,5x61, PVC plastika
Broj artikla : 100002240
Skripajuća kapsula 41,5x61, PVC plastika
Uspješno dodano na vašu listu želja
Vaša konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
0,30 €
10
0,29 €
3%
20
0,28 €
6%
100
0,27 €
9%
200
0,23 €
23%
500
0,22 €
26%
Ništa odabrano
Cijena po komadu: 0,30 € 0,30 €
Vaše uštede*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Prozirna skupljajuća kapsula prečnika 41,5 mm sa trakom za cepanje, koja se sastoji od termoplastične folije, skuplja se oko vrata boce kada se zagreje. Za savršenstvo vaših vinskih boca. Dostupan u drugim veličinama/varijantama.
| Materijal | PVC |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 41,5 mm |
| Težina | 0,1 g |
| Visina | 61 mm |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
Prozirna skupljajuća kapsula prečnika 41,5 mm sa trakom za cepanje, koja se sastoji od termoplastične folije, skuplja se oko vrata boce kada se zagreje. Za savršenstvo vaših vinskih boca. Dostupan u drugim veličinama/varijantama.
| Materijal | PVC |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 41,5 mm |
| Težina | 0,1 g |
| Visina | 61 mm |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.






















