Čaše i flaše Skupljajuća kapsula 41,5x42, PVC plastika
Broj artikla : 100019580
Skupljajuća kapsula 41,5x42, PVC plastika
Uspješno dodano na vašu listu želja
Vaša konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
0,30 €
20
0,29 €
3%
100
0,28 €
6%
200
0,27 €
9%
500
0,23 €
23%
1.000
0,22 €
26%
2.000
0,20 €
33%
5.000
0,18 €
40%
Ništa odabrano
Cijena po komadu: 0,30 € 0,30 €
Vaše uštede*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Velika prozirna skupljajuća kapsula (bez trake za cepanje), koja se sastoji od termoplastičnog filma, skuplja se oko vrata boce uz pomoć topline. Za savršenstvo vaših vinskih boca. Bez trake za cepanje.
| Materijal | PVC |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 41,5 mm |
| Težina | 0,1 g |
| Visina | 42 mm |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
Velika prozirna skupljajuća kapsula (bez trake za cepanje), koja se sastoji od termoplastičnog filma, skuplja se oko vrata boce uz pomoć topline. Za savršenstvo vaših vinskih boca. Bez trake za cepanje.
| Materijal | PVC |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 41,5 mm |
| Težina | 0,1 g |
| Visina | 42 mm |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.






















