Čaše i flaše Skupljajuća kapsula apotekar 25x40, PVC plastika
Broj artikla : 100031660
Skupljajuća kapsula apotekar 25x40, PVC plastika
Uspješno dodano na vašu listu želja
Vaša konfiguracija

Količina Cijena po komadu Ušteda*
1
0,34 €
10
0,33 €
2%
20
0,32 €
5%
100
0,31 €
8%
200
0,26 €
23%
500
0,25 €
26%
Ništa odabrano
Cijena po komadu: 0,34 € 0,34 €
Vaše uštede*: %
Odmah dostupno. Spremno za slanje za: 1-2 dana
Apotekarska boca sa kapsulom za skupljanje, koja se sastoji od termoplastične folije, skuplja se oko vrata boce kada se zagrije i tako vašim finim kapljicama daje završni dodir. Pogodno za 'apotekarske boce' zapremine 200ml, 350ml, 500ml, 700ml, kao i 350ml, 500ml i 750ml 'Apo Carree' i 500ml 'apotekarska boca doktor'
| Materijal | PVC |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 40 mm |
| Težina | 0,1 g |
| Visina | 50 mm |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
Apotekarska boca sa kapsulom za skupljanje, koja se sastoji od termoplastične folije, skuplja se oko vrata boce kada se zagrije i tako vašim finim kapljicama daje završni dodir. Pogodno za 'apotekarske boce' zapremine 200ml, 350ml, 500ml, 700ml, kao i 350ml, 500ml i 750ml 'Apo Carree' i 500ml 'apotekarska boca doktor'
| Materijal | PVC |
|---|---|
| Oblik - površina osnove | Okruglo |
| Prečnik - Vanjski | 40 mm |
| Težina | 0,1 g |
| Visina | 50 mm |
| Zemlja proizvodnje | Njemačka |
| Boja | Providno |
| Proizvođač | Flaschenland GmbH, Am Kirchenwald 1, 56235 Ransbach-Baumbach, [email protected] |
Prijava
Nema recenzija. Budite prvi koji će podijeliti svoje mišljenje.
*Popust se odnosi na uštedu u poređenju s cijenom po komadu.
Važno: Ako su poklopci podesivi, moraju se odabrati odvojeno. Molimo vas da provjerite da li su dodani u vašu korpu.






















